+38-097-390-67-37
·
moor@moor.com.ua
·
Пн - Птн 09:00-18:00

Відгуки

16 грудня 2020р. Товариство з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» та Товариство з обмеженою відповідальністю «КАТЕРИНЧУК, МООР І ПАРТНЕРИ» уклали договір про закупівлю послуг №2012000123 (далі -Договір).

Згідно із умовами Договору Виконавець підготував наступну документацію:

1. Проект договору про закупівлю робіт з реконструкції компресорної станції «Під ключ» (стадія проектування та виконання будівельно-монтажних робіт) на основі узгодженої з замовником проформи контракту Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) – Жовта книга, Yellow Book.

2. Проект договору про закупівлю послуг інженера-консультанта або інженерної організації, при виконанні договорів по реконструкції КС «Диканька», КС «Бердичів», КС-16 «Олександрівка», КС «Комарно», на основі узгодженої Замовником проформи контракту Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC) – Біла книга, White book.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» підтверджує, що Товариство з обмеженою відповідальністю «КАТЕРИНЧУК, МООР І ПАРТНЕРИ» під час виконання договору зарекомендувало себе як надійний партнер, здатний швидко реагувати на потреби клієнта та надавати якісні послуги. Відмінною рисою роботи Товариства з обмеженою відповідальністю «КАТЕРИНЧУК, МООР І ПАРТНЕРИ» є високий професіоналізм та організованість співробітників компанії. Фахівці компанії продемонстрували високі компетенції у підготовці контрактів FIDIC для реалізації значних будівельних проектів, знання процедур та регламентів при підготовці проектів договорів про закупівлю робіт «під ключ» та про закупівлю послуг-інженера консультанта, в тому числі з урахуванням особливостей, встановлених FIDIC.

Всі роботи по Договору виконувалися вчасно, в чітко встановлені терміни з належною якістю.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» рекомендує Товариство з обмеженою відповідальністю «КАТЕРИНЧУК, МООР І ПАРТНЕРИ», як надійного відповідального партнера.

Директор з забезпечення виробництва

Чертіхін О.М.

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?

Дзвоніть просто зараз : +38 (097) 390-67-37

Пн – Птн 09:00-18:00

Команда

 • Микола Катеринчук

  Позаштатний консультант компанії, адвокат, кандидат юридичних наук, магістр економічних наук, народний депутат України IV, V, VI, VII скликань.
 • Віктор Василюк

  Партнер, адвокат, правозахисник. Спеціалізується на кримінальному, цивільному, адміністративному, сімейному праві, захисті честі, гідності та ділової репутації.
 • Руслан Чорнолуцький

  Правозахисник, адвокат, управлінець. Доктор юридичних наук. Спеціалізується на адміністративному, цивільному та міжнародному праві.
 • Валерій Натокін

  Керуючий партнер компанії. Спеціалізується на кримінальному праві. Має багаторічний досвід роботи у правоохоронних органах України та Ізраїлю.
 • Павло Ткаченко

  Партнер, юрист. Спеціалізується на податковому плануванні, валютному регулюванні, супроводі податкових перевірок та вирішенні спорів з податковими органами.
 • Світлана Кустова

  Партнер, адвокат, заслужений юрист України. Спеціалізується на виборчому, адміністративному, конституційному, господарському праві та банкрутстві, захисті прав людини.
 • Богдан Василюк

  Молодший партнер, юрист. Спеціалізується на захисті результатів виборів, виборчому праві, вирішенні судових спорів. Голова правління ГО «Центр контролю передвиборчих програм».
 • Максим Тимошенко

  Молодший партнер, юрист. Спеціалізується на трудовому та адміністративному праві, іноземних інвестиціях. Представляє інтереси клієнта в органах державної та місцевої влади.
 • Тетяна Шефер

  Консультант компанії.
 • Сергій Коломієць

  Адвокат, правозахисник.